ویلای پیش ساخته مدرن 70 متری یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت کار راد سازه معمار می باشد. که در منطقه دماوند برای یک از مشتریان عزیز و گرامی که به ما اعتماد کردند ساخته و اجرا گردیده است. طراحی این ویلای مدرن 70 متری توسط تیم معماری شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کار راد سازه معمار انجام گردید. و در سال 1399 پس از نهایی شدن طرح اولیه و اصلاحات از سوی مدیر عامل محترم شرکت کار راد سازه جناب اقای مهندس سعید همتی با در نظر گرفتن نیاز خریدار محترم طرح نهایی برای اجرا آماده گردید.

ساخت ویلای پیش ساخته مدرن 70 متری

تمامی نقشه های فنداسون و زیرسازی ویلای پیش ساخته مدرن 70 متری توسط تیم مهندسی این شرکت به خریدار محترم داده شد. و اجرای فنداسیون به عهده خریدار محترم بوده که توسط شرکت کانکس کار راد سازه نظارت و تایید گردیده است. و تیم اجرایی پس از تایید و ایجاد جبهه کاری و تامین متریال شروع به اجرای این ویلای پیش ساخته مدرن کرده است.

مشخصات فنی

متریال به کار رفته در ساخت ویلای پیش ساخته مدرن 70 متری عبارتنداز:

  • نمای بیرونی از وود پلاست و سمنت برد می باشد. که به نمای این سازه زیبایی بسیاری بخشیده که با در نظر گرفتن طراحی بسیار زیبا و دلنشین است. و با محدودیت هایی در بخش طراحی سازه های پیش ساخته وجود دارد. این سازه با این نوع متریال بسیار زیبا و دلنشین است. از طرفی نوع متریال متناسب با شرایط اقلیم در این سازه استفاده گردیده است.
  • نمای داخلی از گچ برگ کناف با پوشش نهایی رنگ به دلخواه مشتری عزیز است. که در تصاویر مشاهده می فرمایید.
  • یکی مهمترین مباحث در ویلای پیش ساخته عایق بودن آن است. که ما در این سازه زیبا و شیک از پشم سنگ 8 سانتی با دانسیته بسیار بالا استفاده کرده ایم. ال ضریب انتقال حرارت در این ویلای پیش ساخته مدرن شیک به حداقل برسد.
  • درب بیرونی کانکس ضد سرقت می باشد. و درب های داخلی تماماً HBL می باشد. و درب های سرویس و حمام از جنس PVC که در مقابل رطوبت مقاوم باشد.
  • سیستم تاسیسات و لوله کشی کانکس کاملاً توکار و سیستم الکتریکال کاملآ استاندارد و توکار و دارای حفاظ و سیستم روشنایی از SMD های 60×60 روکار و کلید و پریز کاملا توکار و استاندارد.
  • کف کانکس ویلای مدرن شیک سرامیک پرسلان های پالیش کالیبره با اجرا ملات ماسه و سیمان می باشد.
  • شیرآلات تماماً اهرمی استاندارد درجه یک سیستم کابینت تمام MDF و هایگلاس. سرویس و حمام از کابین روشویی و توالت فرنگی می باشد.
  • مشخصات و مواد به کار رفته در سازه فوق تماماً با توجه به نظر خریدار محترم انجام شده است. و شما دوستان می توانید جهت اطلاعات بیشتر با و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

اگر به دنبال ویلای مدرن هستید با ما تماس حاصل فرمایید. کار راد سازه معمار مجری ویلا پیش ساخته مدرن.

پروژه های مرتبط